Obchodní podmínky

1. Obchodní podmínky
Obchodní společnost Obchody Milota s.r.o., se sídlem v Ostravě na ul. Hlavní třída 679, 708 00 Ostrava, IČ: 28582144, DIČ: CZ28582144, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu umístěného na internetové adrese  www.chiaseminka.cz. 


2. Zrušení objednávky
Objednávku můžete kdykoli zrušit v průběhu nákupu. Závaznou objednávku můžete zrušit telefonicky na čísle +420 725 828 291 nebo e-mailem na adresu obchody.milota@seznam.cz. To jen v případě, že objednávka ještě nebyla vyexpedována. Zrušením objednávky z naší strany budete také neprodleně informováni zprávou na vámi udaný mail nebo telefonicky.


3. Vrácení zboží
Podle občanského zákoníku, spotřebitel, nepodnikatel, má možnost reklamovat zakoupené zboží do 14 dnů od jeho zakoupení. V této lhůtě má možnost zboží vrátit a má nárok na vrácení peněz. Podmínkami k navrácení peněz jsou:
odeslání e-mailu na obchody.milota@seznam.cz, kde do předmětu napíšete reklamace a do textu udáte číslo objednávky, kterou si přejete zrušit, specifikaci zboží jaké chcete vrátit a požadavek na navrácení peněz (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu).
vrácení zboží na adresu dodavatele, které musí být naprosto neporušené, neponičené a nenačaté a ve stejném stavu jak bylo doručeno.
K zásilce musí být přiložen daňový doklad, který Vám byl zaslán společně se zbožím.
Zboží odešlete běžným balíkem (doporučujeme zásilku pojistit, neposílat na dobírku – takové zásilky nebudeme přebírat).
Zboží se může poškodit i během dopravy, proto si vždy před převzetím zboží dobře prohlédněte. Poškozené zboží od dopravce nepřepírejte. Popřípadě sepište s dopravcem protokol o poškození.


4. Cena a platby
Ceny nabízených produktů jsou smluvní a platné v době objednání. Veškeré ceny jsou uvedené v Korunách českých.


5. Platební podmínky
Platební podmínky si určíte sami během utváření objednávky. Nabízíme platbu dobírkou nebo platbapředem převodem z účtu. Zboží placené platbou předem převodem na účet bude odesláno až při připsání celé částky na náš účet. Zboží zůstává ve vlastnictví prodávajícího, až do jeho úplného zaplacení. Faktura doprovázející zboží slouží jako dodací list a je i daňovým dokladem. V případě nezaplacení zboží ve stanovené lhůtě, běží penále z prodlení z nezaplacené částky ve výši 0,05% za každý den z prodlení.


6. Dodací podmínky
Klient si sám vybere prostřednictvím jaké služby si přeje zboží obdržet. Ke zboží zaplacené převodem na účet nebude již účtována cena dobírky.
Nabízené možnosti doručení:

Způsob dodání Cena při platbě předem S dobírkou
Expresní balík Geis 69 Kč 89  Kč
Balík na poštu ČP 79 Kč nelze odeslat
Balík do ruky ČP 89 Kč 115 Kč

ceny jsou včetně DPH

Balík do ruky nebo Balík na poštu ČP – zásilka, kterou obdržíte do druhého dne od odeslání na vaší adresu dodání. Pokud nebudete doma, zásilku si můžete vyzvednou na nejbližší poště. Zásilka bude uchována na poště nejdéle 7 dnů a následně bude vrácena zpět odesílateli. Pozor službou Balík na poštu lze odesílat pouze zásilky zaplacené předem. Pokud si zásilku nevyzvednete včas a budete požadovat její zaslání znova, bude vám účtován dvojnásobný poplatek za poštovné.
Expresní balík Geis – zásilka, kterou obdržíte do druhého dne od odeslání na vaší adresu dodání. Před dodáním zásilky Vám dopravce zavolá na Vámi udané telefonní číslo a dohodne si s Vámi čas předání. Zásilku Vám odveze i na Vaše pracoviště. Pokud nebudete k zastižení po 3 dny, zásilka bude vrácena zpět odesílateli. Pokud si zásilku nevyzvednete a budete požadovat její zaslání znova, bude vám účtován dvojnásobný poplatek za poštovné.
K objednávce jejíž hodnota přesáhne celkovou částku 1500,– Kč včetně DPH nebude již účtováno žádné poštovné.
Balné si naše firma neúčtuje.
Doprava do zahraničí Na Slovensko dodáváme zboží vždy na dobírku. K ceně zboží je účtováno poštovné ve výši 242 Kč včetně DPH. 


7. Ochrana osobních údajů
Vaše osobní údaje budeme chránit jako oko v hlavě. Vaše osobní data jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným třetím subjektům, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk případně dopravu, např. banky, dopravce, to však vždy pouze v rámci jedné konkrétní platby s využitím těchto služeb. Neprodáváme, nepronajímáme ani jinak neposkytujeme vaše data žádné třetí straně.
Vážíme si Vaší důvěry a přejeme Vám příjemný nákup.
Tým internetového obchodu chiaseminka.cz